header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Головнa

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ

Вітаємо вас на сайті Інформаційно-іміджевого центру, на якому ви можете отримати необхідну інформацію щодо проставлення апостиля на документи про освіту. Прийом документів здійснюється виключно за наявності заздалегідь заповненої електронної заявки та за попереднім записом (бронювання часу візиту). Ці опції стають доступними після реєстрації Персонального кабінету.

Без згоди на обробку персональних даних (завантажити бланк заяви) встановленого зразка від власника документів та заявника документи в роботу не приймаються (Закон України "Про захист персональних даних" № 2297-VІ від 01.06.2010р.). Докладніше - Перелік документів.


Шановні клієнти та партнери!

Команда ДП «Інформаційно-іміджевий центр» робить все можливе для того, щоб надати вам Послуги якісно та вчасно!
Через відключення електроенергії та пікове сезонне навантаження, можливі затримки у видачі документів.
Щойно ваші документи будуть готові до видачі, ви обов’язково отримаєте смс-повідомлення.
Будемо вдячні за розуміння!

З вірою в єдність та Перемогу,
Команда ДП «Інформаційно-іміджевий центр»


УВАГА!
Під час повітряної тривоги в місті Києві або відключення електроенергії офіс ДП "Інформаційно-іміджевий центр" не працює, прийом відвідувачів призупиняється.
Детальніше>>


Державне підприємство "Інформаційно-іміджевий центр" Міністерства освіти і науки України виконує функції Національного інформаційного центру академічної мобільності (Постанова КМУ від 31.08.2011 №924). Зокрема, до повноважень Центру входить перевірка автентичності документів про освіту, виданих навчальними закладами України та інших держав. Результатом позитивної перевірки є проставлення Міністерством освіти і науки України штампа "апостиль" на Ваших освітніх документах, що підтверджує правомірність їх видачі для компетентних органів з питань визнання в інших країнах.

"Інформаційно-іміджевий центр" не лише готує документи, що подаються для прийняття Міністерством рішення щодо проставлення штампа «апостиль», ми працюємо за принципом "єдиного вікна", щоб забезпечити максимальну зручність для Вас при зверненні до Міністерства по апостиль.


Крім того, ми надаємо додаткові можливості для подання та отримання Ваших документів:

1. Ви можете замовити термінову обробку документів, яку ми можемо здійснити навіть "день у день" (якщо Ваші документи не потребують направлення запиту). Детальніше – Термінова обробка документів.

2. Можливість подання та отримання документів поза приймальними годинами Міністерства – Ви можете подати свої документи для апостилювання у зручний для Вас час протягом робочого дня. Ознайомтеся з умовами у розділі: Подача у зручний час.

3. Якщо Ви перебуваєте не в Києві, Вам не обов’язково витрачати час на поїздку. Ми пропонуємо послугу прийому документів, надісланих кур’єрською службою, та організацію відправки готових документів за Вашою адресою. Така можливість буде зручною як для тих, хто проживає в інших містах України, так і для тих, хто вже мешкає за кордоном. Детально – Апостиль без візиту.

4. Для зручності тих, хто планує приїхати до нашого офісу і подати документи особисто, ми також пропонуємо нові можливості. Тепер заяву Ви зможете оформити безпосередньо на нашому сайті. Для цього необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації Персонального кабінету. У ньому Ви зможете заповнити заяву на особисту чи дистанційну подачу документів. Крім того, в Персональному кабінеті, заповнивши заяву, можна обрати зручний для Вас день і час візиту. Це означає, що Ви не будете витрачати свій час у черзі. Після подачі документа в своєму Персональному кабінеті Ви зможете відстежувати статус обробки Ваших документів до моменту їх готовності.

5. Окрім апостиля на документи, іноді у наших співгромадян виникає потреба в інших документах, що підтверджують їхню освіту. Такі документи можуть вимагати іноземні посольства, іноземні організації з визнання кваліфікацій та інші установи. Ми можемо допомогти в багатьох таких ситуаціях. Найчастіші випадки, в яких до нас звертаються по допомогу:

  • довідка "Про підтвердження факту навчання та право отримання наступного кваліфікаційно-освітнього рівня та здійснення професійної діяльності";
  • довідка "Про наявність ліцензіі та акредитації вищих навчальних закладів";
  • довідка "Про систему оцінювання в Україні";
  • довідка "Про підтвердження педогогічної освіти";
  • пакет для WES або іншої іноземної організації з визнання кваліфікацій.

Ми намагаємося допомогти кожному, хто до нас звертається, а також зробити взаємодію з нами максимально зручною та прозорою. Сподіваємось, що Ваше рішення співпрацювати з нами буде підкріплене ефективністю виконання Вашого замовлення.


ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

вул. В'ячеслава Чорновола, 25, м. Київ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Тел.: +38 044 484 64 45;

+38 044 484 64 95

або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.