header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Міжнародна відправка

Послуга організації міжнародної відправки на час воєнного стану доступна як для замовлень, прийнятих до 24 лютого 2022 року, так і для нових замовлень. Відправлення замовлень закордон здійснюється за допомогою кур’єрської служби «Нова Пошта Глобал».

Послуга замовляється та сплачується окремо після готовності вашого основного замовлення. Вартість послуги Центра з організації відправки замовлення за кордон включає послуги кур’єрської служби і залежатиме від країни призначення.

Для замовлення відправки виконайте наступні дії:

1. Заповніть заяву на організацію міжнародної відправки. Відскануйте, сфотографуйте або зробіть фото (скрін) екрану із заповненою заявкою. Формат файлу - *.jpeg, максимальний розмір– не більше 1 Мб.

2. Створіть нову заявку на дистанційну подачу в Персональному кабінеті (інструкція з реєстрації ПК і створення заявки). В полі «Ви плануєте оплачувати замовлення» оберіть «Україна». На етапі «Додати документ» заповніть дані документа таким чином:

  •  тип документа - «Заява на міжнародне відправлення»

  •  номер - «бн»

  •  дата видачі – поточна дата

  •  ПІБ – ПІБ одержувача пакета документів

  •  Дії – організація міжнародної відправки

  •  Додати файл: додайте файл із заповненою заявою

3. Збережіть документ і збережіть заявку. В переліку заяв в стовпці «Доступні дії» натисніть «Надіслати запит в обробку».

4. Наш спеціаліст опрацює Вашу заявку. Якщо будуть потрібні уточнення, спеціаліст зконтактує з Вами. Будь ласка, переглядайте повідомлення спеціаліста в Вашому персональному кабінеті.

5. Спеціаліст сформує для Вас рахунок, який буде доступний для оплати в Персональному кабінеті (в переліку заяв стовпчик «Доступні дії» оберіть «Переглянути документи»). Сплатіть рахунок онлайн у Персональному кабінеті та надішліть квитанцію на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

6. Спеціаліст повідомить Вам номер міжнародної експрес накладної (МЕН) для відстежування відправлення, отримайте пакет з Вашими документами.