header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ДОВІДКИ

В нашому Центрі ви можете замовити декілька видів довідок для посольства, організації з визнання кваліфікацій чи навчального закладу за кордоном. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 № 924 "Питання національного інформаційного центру академічної мобільності" наш Центр має повноваження на перевірку автентичності освітніх документів, надання інформації та роз'яснень про систему освіти України тощо.

Довідки складаються державною мовою та оформлюються на бланку Державного підприємства "Інформаційно-іміджевий центр" для пред'явлення за місцем вимоги.


Довідка для засвідчення апостилем інформації з ЄДЕБО
(довідка ІV категорії)

Ця довідка знадобиться у разі, якщо Вам необхідно засвідчити апостилем «Виписку з Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо документа про освіту» або «Виписку з Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо документів про освіту та інформації про навчання особи» (далі – Виписка з ЄДЕБО).

Апостиль Міністерства освіти і науки України проставляється лише на оригіналах освітніх документів і засвідчує підпис і печатку, проставлені на документі. Виписка з ЄДЕБО має формат електронного документа, а її роздруківка є копією такого електронного документа, яка не може бути засвідчена апостилем. Довідка від Центру підтверджуватиме інформацію з ЄДЕБО та міститиме в якості додатку Виписку з ЄДЕБО. Така довідка разом із додатком засвідчується апостилем.

Для отримання довідки необхідно надати Виписку з ЄДЕБО (в друкованому або електронному форматі) та згоду на обробку персональних даних (від власника та заявника). Ви можете замовити довідку одночасно із апостилем, зареєструвавши Персональний кабінет та створивши заявку на дистанційну подачу документів або заявку на подачу документів з візитом до нашого офісу. Термін готовності довідки – 2 або 10 робочих днів. Вартість наведено в розділі Вартість послуг.


Довідка про здобуту освітню кваліфікацію або період навчання
(довідка ІІ категорії складності)

Через ведення повномасштабної збройної агресії Російською Федерацією проти України велика кількість людей, що вимушені були раптово покинути свої домівки, у тому числі з тимчасово зайнятих територій та з зони бойових дій, залишилися без документів про освіту. Схожу проблему мають люди, які втратили чи пошкодили документи про освіту і не можуть нині отримати їх дублікати від закладів освіти, які знаходяться на тимчасово зайнятій території або в зоні бойових дій.

Якщо заклад освіти був переміщений з тимчасово зайнятої території України на підконтрольну українській владі територію або знаходиться поза зоною бойових дій, власник документа (або його представник) може звернутися до закладу освіти із заявою про видачу дубліката документа про освіту.

Якщо у вас немає можливості відновити освітній документ, наш Центр спробує допомогти Вам з видачою довідки про здобуту освітню кваліфікацію або період навчання у закладі освіти на основі даних, що містяться в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти та в інших джерелах. За можливості у довідці ми також зазначимо права на продовження навчання (академічні права).

Для того, щоб ми могли перевірити наявність необхідної інформації саме по Вашим документам і визначити чи є можливість видати таку довідку, відправте нам на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. копії або фото освітніх документів, якщо вони у вас залишились: освітнього документа, який потрібно підтвердити, попереднього і наступного освітнього документа та додатків до них, а також інших освітніх документів) та заповніть анкету.

У разі позитивної відповіді від нашого спеціаліста, Ви можете оформити заявку в Персональному кабінеті на дистанційне замовлення або на особисту подачу з візитом до одного з наших офісів. Для замовлення довідки знадобиться ксерокопія паспорта Власника документа про освіту, заповнена анкета та згода на обробку персональних даних від власника та заявника (якщо заявник не є власником документів). Термін готовності довідки — до 10 робочих днів. Вартість послуги наведено в розділі Вартість послуг.

За необхідності дана довідка може бути засвідчена апостилем Міністерства освіти і науки України.


Довідка "Про підтвердження факту навчання та права"
(довідка І та ІІ категорії складності)

Таку довідку може видати ваш навчальний заклад. Але якщо ви не маєте можливості звернутися туди, ми зможемо вам у цьому допомогти. Довідку "Про підтвердження факту навчання та права" (окрім медичних, фармацевтичних та ветеринарних спеціальностей) від Національного інформаційного центру академічної мобільності після перевірки факту навчання може надати наш Центр. Для цього вам необхідно подати ксерокопію документа про освіту з додатком до нього та згоду на обробку персональних даних від заявника та власника документів. Ви можете замовити таку довідку через Персональний кабінет або під час особистого візиту до нашого офісу. Термін готовності довідки — від 10 до 40 робочих днів. Ціни наведено в розділі Вартість послуг.


Довідка «Про систему оцінювання в Україні»
(довідка І та ІІ категорії складності)

Іноді з метою продовження навчання для визнання кваліфікації навчальні заклади потребують додаткової інформації про українську систему оцінювання через відмінність у стандартах оцінювання різних країнах в різні часи. Для цього вам потрібна довідка «Про систему оцінювання в Україні». Щоб її отримати, необхідно подати копію документа про освіту з додатком до нього та згоду на обробку персональних даних (від власника та заявника). Ви можете замовити довідку через Персональний кабінет або під час особистого візиту до нашого офісу. Термін готовності довідки — від 10 до 40 робочих днів. Вартість наведено в розділі Вартість послуг.


Довідка «Про наявність ліцензії та рівень акредитації вищих навчальних закладів» (довідка ІІІ категорії складності)

Для підтвердження кваліфікації, присвоєної вам в Україні, для інших країн вам може знадобитися довідка «Про наявність ліцензії та рівень акредитації вищих навчальних закладів». Для її отримання необхідно подати копію диплома про вищу освіту з додатком до нього та згоду на обробку персональних даних (від власника та заявника). Ви можете замовити довідку через Персональний кабінет або під час особистого візиту до нашого офісу. Термін виготовлення — 40 робочих днів. Вартість наведено в розділі Вартість послуг.


Довідка "Про підтвердження педагогічної освіти"
(довідка ІІІ категорії складності)

Така довідка може знадобитися, якщо вам необхідно довести, що ваш диплом є дійсним, ви ніколи не були його позбавлені та маєте право працювати згідно з отриманою педагогічною спеціальністю. Щоб отримати таку довідку, необхідно подати:

  • ксерокопії диплома і додатка до нього;
  • нотаріально засвідчені ксерокопії всіх сторінок трудової книжки;
  • копію свідоцтва про зміну прізвища (у разі зміни прізвища);
  • згоду на обробку персональних даних (від власника та заявника);
  • а також вказати назву організації, для якої оформлюється довідка, її адресу, і реєстраційний номер студента (student ID) у цій організації (у разі наявності такого).

Термін готовності – 40 робочих днів. Вартість наведено в розділі Вартість послуг.


Довідка про неможливість підтвердження документів про освіту
(довідка І категорії складності)

Таку довідку можна отримати для документів про освіту, виданих закладами освіти, архіви яких знаходяться або знаходилися в зоні проведення воєнних (бойових) дій або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) через широкомасштабну збройну агресію рф проти України, для яких неможливо отримати підтвердження факту видачі та інших додаткових відомостей, необхідних для проставлення апостиля Міністерства освіти і науки України на цих документах (верифікації для подальшого надання до іноземної організації).

Довідка видається на підставі документів про освіту, які відповідають формі та зразкам, затвердженими нормативно-правовими актами України, які діяли на дату їхньої видачі.

Після аналізу документів про освіту в довідці буде зазначено, що документи відповідають всім вимогам стандартів та інструкцій щодо їх оформлення, які діяли в Україні на дату їхньої видачі, інформація про відповідність зразку підпису та печатки (за наявності таких), проставлених на документі, а також зазначені причини відсутності апостиля на освітньому документі та прохання не тлумачити відсутність апостиля як факт, що свідчить проти його власника.

Для отримання довідки необхідно подати копію документа про освіту з додатком до нього та згоду на обробку персональних даних (від заявника та власника документів). Термін готовності довідки – 2 або 10 робочих днів. Вартість наведено в розділі Вартість послуг.

За необхідності дана довідка може бути засвідчена апостилем Міністерства освіти і науки України.