header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Пакет для ICAS Canada

Наш Центр здійснює верифікацію документів про освіту для ICAS Сanada. Ви можете замовити формування пакета для ICAS Canada під час особистого прийому в нашому Центрі або подати заявку дистанційно (без візиту в офіс).

З 05.11.2020 передача пакета документів в ICAS Canada здійснюється нашим Центром в електронному вигляді. Такий формат передачі документів значно пришвидшує процес розгляду справ заявників, які звертаються для визнання їхніх кваліфікацій, здобутих в Україні.

З процедурою подачі документів в ICAS Канада для України можна ознайомитися на сайті організації.

Інформацію щодо коректного заповнення верхньої частини аплікаційної форми «Applicant to Complete This Section» та вибору (переліку) документів для формування пакета ICAS (наприклад: чи потрібен атестат про середню освіту, диплом бакалавра, архівна довідка і т.п.) потрібно дізнаватися безпосередньо в організації ICAS.


До пакета документів для ICAS Canada, який формується нашим Центром, входять:

  1. Форма-запит ICAS Canada (Official Records Request form), яка заповнюється на кожен документ, що присвоює освітній рівень або ступінь (атестат, диплом, свідоцтво тощо). Після реєстрації на сайті ICAS Canada стає доступною для завантаження форма. Заповніть верхню частину цієї форми та обов’язково вкажіть реєстраційний номер в ICAS Canada.
  2. Копії Ваших документів про освіту разом із додатками до них.
  3. Копія документа разом із перекладом, що підтверджує зміну прізвища (у разі, коли документи про освіту видані на інше прізвище).
  4. Копії перекладів документів про освіту, виконані нашим Центром (у разі замовлення), або копії перекладів, наданих заявником.

Переклад освітніх документів на англійську мову можна замовити в нашому Центрі під час подачі документів. З вартістю послуги перекладу та терміном її виконання можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Вартість і терміни. Розрахунок вартості здійснюється спеціалістом Центру під час прийому документів.

Якщо Ви вже маєте переклад освітніх документів, та бажаєте щоб він входив до складу нашого пакета для організації ICAS, Ви можете надати його копії гарної якості під час подачі документів. Надані Вами переклади мають бути завірені нотаріально або печаткою бюро перекладів. Переклади, виконані ЗВО, торгово-промисловими палатами, онлайн-перекладачами тощо, не можуть бути додані до пакета.

Центр формує пакет документів для ICAS Canada лише з тих документів, які входять до узгодженого з організацією переліку. Визначити чи можливо включити надані заявником копії документів до пакета зможе спеціаліст під час їхнього аналізу.


Порядок формування пакета:

  1. Ви подаєте нам (або надсилаєте у разі дистанційної подачі) форми-запити ICAS Canada (Official Records Request form), копії освітніх документів, копії перекладів (за наявності) та копію документа з перекладом, що підтверджує зміну прізвища (за необхідності).
  2. Ми здійснюємо перевірку факту Вашого навчання та видачі документів. Заповнюємо нижню частину аплікаційної форми та засвідчуємо її.
  3. Здійснюємо переклад документів про освіту на англійську мову (у разі замовлення послуги в нашому Центрі).
  4. Надсилаємо готовий пакет документів в електронному вигляді до ICAS Canada.

Термін підготовки пакета – 30 робочих днів. З вартістю послуг Ви можете ознайомитися на відповідній сторінці сайту.

Для замовлення пакета для ICAS Канади зверніться до нашого офісу у приймальні години або оформіть заявку на дистанційно подачу документів.

Увага! Центр здійснює верифікацію документів, формування пакета і організовує його відправку відповідно до вимог ICAS Canada.

Центр не має впливу на процедуру розгляду Ваших документів в ICAS Канада та не несе відповідальність за результати процедури визнання.