header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Пакет для ICAS Canada

Наш Центр здійснює верифікацію документів про освіту для ICAS Канади. Ви можете замовити формування пакета для ICAS Канади під час особистого прийому в нашому Центрі або подати заявку дистанційно (без візиту в офіс).

З процедурою подачі документів в ICAS Канада для України можна ознайомитися на сайті організації.

До пакета для ICAS Канади входять:

  1. Форма-запит ICAS Канада (Official Records Request form), яка заповнюється на кожен документ, що присвоює освітній рівень або ступінь (атестат, диплом, свідоцтво тощо). Після реєстрації на сайті ICAS Канади стає доступною для завантаження форма. Заповніть верхню частину цієї форми та обов’язково вкажіть реєстраційний номер в ICAS Канада.
  2. Копії Ваших документів про освіту разом із додатками до них.
  3. Копію документа разом із перекладом, що підтверджує зміну прізвища (у разі, коли документи про освіту видні на інше прізвище).

Порядок формування пакета:

  1. Ви подаєте нам (або надсилаєте в разі дистанційної подачі) форми-запити ICAS Канада (Official Records Request form), копії освітніх документів, переклади (у разі необхідності) та копію документа з перекладом, що підтверджує зміну прізвища.
  2. Ми здійснюємо перевірку факта Вашого навчання та видачі документів. Заповнюємо нижню частину аплікаційної форми та засвідчуємо її.
  3. Формуємо пакет, запечатуємо його печатками. У такому вигляді пакет відправляється з нашої адреси на адресу ICAS Канада .

Термін підготовки пакета – до 30 робочих днів залежно від типу документів. Термін здійснення перекладу і його вартість не входять до вартості і терміну формування пакета для ICAS Канади.

Для замовлення пакета для ICAS Канади зверніться до нашого офісу у приймальні години або оформіть заявку на дистанційно подачу документів.

Увага! Центр здійснює тільки верифікацію документів, оформлення пакета і організовує його відправку відповідно до вимог ICAS Канада. Центр не має впливу на процедуру розгляду Ваших документів в ICAS Канада та не несе відповідальність за результати процедури визнання.