header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ

Ми пропонуємо два варіанти подачі документів на Ваш вибір:

  1. Документи можна передати нам кур’єрською службою і в такий же спосіб отримати від нас документи з апостилем. Читайте детальну інформацію про апостиль без візиту в офіс та про дистанційну подачу документів через Персональний кабінет;
  2. Документи можна подати особисто або через Вашого представника в нашому офісі у години прийому. Рекомендуємо перед візитом заповнити електронну заявку на особисту подачу в Персональному кабінеті, так Ви зекономите свій час. У разі створення заявки через Персональний кабінет Ви зможете перевіряти статус обробки кожного Вашого документа. Оформити заяву Ви також можете в нашому офісі через інформаційні кіоски або скористатися допомогою нашого оператора.


Зверніть увагу!

Робота з документами розпочинається наступного дня після отримання повного пакета документів спеціалістами нашого Центру та оплати замовлення в повному обсязі (стаття 253 Цивільно кодексу України). Таким чином, день подачі пакета документів в термін обробки не враховується.

Прийом документів для проставлення Апостиля здійснюється до 13.00 незалежно від часу реєстрації.

З метою прискорення обслуговування нашими спеціалістами наполегливо просимо заздалегідь заповнювати заявку на особисту подачу документів в розділі «Персональний кабінет», попередньо здійснивши реєстрацію на нашому сайті.

Дякуємо за розуміння!