header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ПАКЕТ ДЛЯ WES США

Наш Центр здійснює верифікацію освітніх документів для WES США. Під час формування пакета для WES наші спеціалісти орієнтуються виключно на вимоги WES. З процедурою подачі документів в WES США для України та вимогами до наповнення пакета Ви можете ознайомитися на сайті WES. Інформацію щодо коректного заповнення верхньої частини (А) аплікаційної форми та вибіру (перелік) документів для формування пакету WES (наприклад: чи потрібен атестат про середню освіту, диплом бакалавра, архівна довідка і т.п.) необхідно дізнаватись безпосередньо в організації WES та на їхньому сайті у віконці «Have a Question?». Дякуємо за розуміння!

Ви можете замовити формування пакета для WES під час особистого прийому в нашому Центрі або подати заявку дистанційно (без візиту в офіс).

До пакета для WES США входять:

  1. Аплікаційна форма WES (Academic Records Request Form), яка заповнюється на кожен документ, що присвоює освітній рівень або ступінь (атестат, диплом, свідоцтво тощо). Після реєстрації на сайті WES США стає доступною для завантаження аплікаційна форма. Заповніть верхню частину цієї форми та обов’язково вкажіть реєстраційний номер у WES.
  2. Копії апостильованих документів про освіту разом із додатками до них, завірені печаткою нашого Центру.

Порядок формування пакета

  1. Ви подаєте нам (або надсилаєте у разі дистанційної подачі) аплікаційні форми та оригінали освітніх документів.
  2. Якщо Ваші освітні документи не були засвідчені апостилем МОН раніше, необхідно замовити апостиль (вартість цієї послуги і терміни не входять у послугу формування пакета для WES США).
  3. Після перевірки факту Вашого навчання та видачі документів наш спеціаліст заповнює аплікаційні форми, засвідчує копії Ваших освітніх документів. Далі формується пакет і запечатується печатками. Оригінали освітніх документів та пакет в такому вигляді Ви можете отримати в нашому офісі (відповідно до графіку видачі) або, в разі дистанційної подачі чи замовлення організації кур'єрської відправки, ми надсилаємо на Вашу адресу для подальшої самостійної пересилки у WES США.

Важливо! Коли Ви самостійно надсилаєте пакет в офіс WES CША, офіційний конверт, який ми сформували і засвідчили печатками, не має розкриватися та пошкоджуватися до моменту доставки у WES. Якщо Ви бажаєте переслати наш пакет та переклади одним відправленням до WES, вкладіть до більшого конверту наш пакет у запечатаному вигляді та додайте переклади.

Термін підготовки пакета – 10 робочих днів. Визначити термін зможе спеціаліст під час аналізу Ваших документів. Вартість і терміни апостиля та відправки не входять до вартості і терміну підготовки пакета для WES. З вартістю послуг Ви можете ознайомитися на відповідній сторінці сайту.

Для замовлення пакета для WES зверніться у приймальні години або оформіть заявку на дистанційну подачу документів.

Увага! Центр здійснює тільки верифікацію документів, оформлення пакета відповідно до вимог WES США і організовує його відправку на Вашу адресу. Центр не має впливу на процедуру розгляду Ваших документів в WES США та не несе відповідальність за результати процедури визнання.