header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ПАКЕТ ДЛЯ WES USA

Наш Центр здійснює верифікацію документів про освіту для WES USA.


Враховуючи ситуацію, яка склалася на території України та введення воєнного стану у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, для полегшення процедури подачі документів для заявників, з 24 лютого 2022 року до моменту припинення бойових дій на території України, ми приймаємо скан-копії гарної якості замість оригіналів для формування пакета документів для організації WES USA (при наявності апостиля на оригіналах документів про освіту).


З 02.06.2020 передача пакета документів в WES USA здійснюється нашим Центром в електронному вигляді через захищений протокол передачі файлів. Такий формат передачі документів значно пришвидшує процес розгляду справ заявників, які звертаються для визнання їх кваліфікацій, отриманих на території України.

Під час формування пакета для WES наші спеціалісти орієнтуються виключно на вимоги WES. З процедурою подачі документів в WES USA для України та вимогами до наповнення пакета Ви можете ознайомитися на сайті організації. Інформацію щодо коректного заповнення верхньої частини (А) аплікаційної форми та вибору (переліку) документів для формування пакета WES (наприклад: чи потрібен атестат про середню освіту, диплом бакалавра, архівна довідка і т.п.) дізнавайтеся безпосередньо в WES на їхньому сайті у віконці «Have a Question?».

Ви можете замовити формування пакета для WES під час особистого прийому в нашому Центрі або подати заявку дистанційно (без візиту в офіс).


До пакета для WES USA входять:

  1. Аплікаційна форма WES (Academic Records Request Form), яка заповнюється на кожен документ, що присвоює освітній рівень або ступінь (атестат, диплом, свідоцтво тощо). Аплікаційна форма стає доступною для завантаження після реєстрації на сайті WES USA. Власник документів заповнює в електронному вигляді або вручну таблицю частини «А» даної аплікаційної форми та обов’язково вказує реєстраційний номер у WES (Reference #), ставить власний підпис та дату заповнення у відповідних полях.
  2. Копії апостильованих документів про освіту разом із додатками до них, завірені печаткою нашого Центру.
  3. Копії перекладів документів про освіту, виконані Центром (у разі замовлення).

Переклад освітніх документів на англійську мову можна замовити в нашому Центрі під час подачі документів. З вартістю послуги перекладу та терміном її виконання можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Вартість і терміни. Розрахунок здійснюється спеціалістом Центру під час прийому документів.

Переклади освітніх документів, виконані іншими перекладачами та організаціями, не входять до пакета, який формується нашим Центром! Ви надсилаєте їх до WES USA самостійно.


Порядок формування пакета:

  1. Ви подаєте нам (або надсилаєте у разі дистанційної подачі) аплікаційні форми та оригінали освітніх документів.
  2. Якщо Ваші освітні документи не були засвідчені апостилем МОН раніше, необхідно замовити апостиль (вартість цієї послуги і терміни розраховуються окремо).
  3. Після перевірки факту Вашого навчання та видачі документів наш спеціаліст заповнює нижню частину «В» аплікаційної форми, засвідчує копії Ваших освітніх документів.
  4. Здійснюємо переклад документів про освіту (у разі замовлення).
  5. Далі пакет документів в електронній формі передається в WES через захищений протокол передачі файлів.

Оригінали освітніх документів Ви можете отримати в нашому офісі (відповідно до графіку видачі) або, в разі дистанційної подачі чи замовлення організації кур'єрської відправки, ми надішлемо їх на визначену Вами адресу.

Термін підготовки пакета – 10 робочих днів. Вартість і терміни проставлення апостиля та відправки оригіналів не входять до вартості і терміну підготовки пакета для WES. З вартістю послуг Ви можете ознайомитися на відповідній сторінці сайту.

Увага! Центр здійснює тільки верифікацію документів, оформлення пакета відповідно до вимог WES USA і надсилає його до WES. Центр не має впливу на процедуру розгляду Ваших документів в WES USA та не несе відповідальність за результати процедури визнання.