header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ПАКЕТ ДЛЯ WES КАНАДИ

Наш Центр здійснює верифікацію документів про освіту для WES Канади. Під час оформлення пакету наші спеціалісти орієнтуються виключно на вимоги WES. З процедурою подачі документів в WES Канада для України можна ознайомитися на сайті WES. Інформацію щодо коректного заповнення верхньої частини (А) аплікаційної форми та вибору (перелік) документів для формування пакету WES (наприклад: чи потрібен атестат про середню освіту, диплом бакалавра, архівна довідка і т.п.) необхідно дізнаватись безпосередньо в організації WES та на їхньому сайті у віконці «Have a Question?». Дякуємо за розуміння!

Ви можете замовити формування пакета для WES під час особистого прийому в нашому Центрі або подати заявку дистанційно (без візиту в офіс).

До пакета для WES Канади входять:

  1. Аплікаційна форма WES (Academic Records Form), яка заповнюється на кожен документ, що присвоює освітній рівень або ступінь (атестат, диплом, свідоцтво тощо). Після реєстрації на сайті WES Канада стає доступною для завантаження аплікаційна форма. Заповніть верхню частину цієї форми та обов’язково вкажіть реєстраційний номер у WES.
  2. Копії документів про освіту разом із додатками до них, завірені печаткою нашого Центру.

Порядок формування пакета:

  1. Ви подаєте нам (або надсилаєте у разі дистанційної подачі) аплікаційні форми WES Канада та оригінали освітніх документів.
  2. Ми здійснюємо перевірку факту Вашого навчання та видачі документів. Заповнюємо нижню частину аплікаційної форми, засвідчуємо копії Ваших освітніх документів.
  3. Формуємо пакет, запечатуємо його печатками. У такому вигляді пакет разом з оригіналами освітніх документів Ви можете отримати в нашому офісі (відповідно до графіку видачі) або в разі дистанційної подачі чи замовлення організації кур'єрської доставки ми надішлемо пакет та оригінали документів на Вашу адресу для подальшої самостійної пересилки до WES Канади.

Важливо! Коли Ви самостійно надсилаєте пакет до WES Канади, наш офіційний конверт з печатками не має пошкоджуватися до моменту доставки його у WES. Якщо Ви бажаєте переслати наш пакет та переклади одним відправленням до WES, вкладіть до більшого конверту наш пакет у запечатаному неушкодженому вигляді та додайте переклади.

Термін підготовки пакета – 10 або 30 робочих днів залежно від типу документів. Визначити термін зможе спеціаліст під час аналізу Ваших документів. Термін організації кур'єрської відправки та її вартість не входять до терміну і вартості формування пакета для WES.

Для замовлення пакета для WES Канада зверніться у приймальні години або оформіть заявку на дистанційну подачу документів.

Увага! Центр здійснює тільки верифікацію документів, оформлення пакета відповідно до вимог WES Канада та організовує його відправку на Вашу адресу. Центр не має впливу на процедуру розгляду Ваших документів в WES Канада та не несе відповідальність за результати процедури визнання.