header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Міжнародна відправка

Послуга організації міжнародної відправки на час воєнного стану доступна як для замовлень, прийнятих до 24 лютого 2022 року, так і для нових замовлень. Відправлення замовлень закордон здійснюється за допомогою кур’єрської служби «Нова Пошта Глобал».

Послуга замовляється та сплачується окремо після готовності вашого основного замовлення. Вартість послуги Центра з організації відправки замовлення за кордон включає послуги кур’єрської служби і залежатиме від країни призначення.

Для замовлення відправки виконайте наступні дії:

1. Заповніть заяву на організацію міжнародної відправки. Відскануйте, сфотографуйте або зробіть фото (скрін) екрану із заповненою заявкою. Формат файлу - *.jpeg, максимальний розмір– не більше 1 Мб.

2. Створіть нову заявку на дистанційну подачу в Персональному кабінеті (інструкція з реєстрації ПК і створення заявки). В полі «Ви плануєте оплачувати замовлення» оберіть «Україна». На етапі «Додати документ» заповніть дані документа таким чином:

 •  тип документа - «Заява на міжнародне відправлення»

 •  номер - «бн»

 •  дата видачі – поточна дата

 •  ПІБ – ПІБ одержувача пакета документів

 •  Дії – організація міжнародної відправки

 •  Додати файл: додайте файл із заповненою заявою

3. Збережіть документ і збережіть заявку. В переліку заяв в стовпці «Доступні дії» натисніть «Надіслати запит в обробку».

4. Наш спеціаліст опрацює Вашу заявку. Якщо будуть потрібні уточнення, спеціаліст зконтактує з Вами. Будь ласка, переглядайте повідомлення спеціаліста в Вашому персональному кабінеті.

5. Спеціаліст сформує для Вас рахунок, який буде доступний для оплати в Персональному кабінеті (в переліку заяв стовпчик «Доступні дії» оберіть «Переглянути документи»). Сплатіть рахунок онлайн у Персональному кабінеті та надішліть квитанцію на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

6. Спеціаліст повідомить Вам номер міжнародної експрес накладної (МЕН) для відстежування відправлення, отримайте пакет з Вашими документами.

ВЕРИФІКАЦІЯ ДЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

З огляду на різні об’єктивні обставини, такі як карантинні обмеження або пікове навантаження, перевірка документів та візування листа для легалізації може здійснюватися протягом 30 робочих днів.
За необхідності прискорення процесу фахівці ДП «Інформаційно-іміджевий центр» пропонують скористатися такими послугами:

верифікація для легалізації (дистанційно) – передбачає дистанційний прийом і обробку замовлення, консультацію, попередній аналіз, інформаційно-технічне забезпечення проведення перевірки для легалізації в терміновому режимі, організацію відправлення заявнику (не включає вартість легалізації та послуг кур’єрської служби

верифікація для легалізації (терміново) – передбачає прийом і аналіз освітнього документа та інформаційно-технічне забезпечення проведення перевірки для подачі на легалізацію в терміновому режимі (не включає вартість легалізації).

Детальніше про Вартість та терміни.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗМІСТУ І ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ

Відповідно до наказу МОН від 20.05.2009 № 428, постанови КМУ від 31.08.2011 № 924 та наказу МОНмолодьспорту від 17.08.2012 № 925 одними із пріоритетних напрямків діяльності Центру ENIC Ukraine (ДП "Інформаційно-іміджевий центр") є підготовка документів та забезпечення виконання заходів щодо організаційно-методичної підготовки документів до проставлення апостиля, проведення перевірки автентичності документів про освіту. Окрім того, згідно з інформацією, викладеною в листі МОН від 29.09.2017 № 1/12-6125 до Департаменту консульської служби МЗС, фахівці Центру здійснюють контроль оформлення документів про вищу та середню спеціальну освіту для здійснення легалізації.

Під час виконання цих функцій, фахівці Центру стикаються з численними випадками некоректного оформлення документів про освіту і повсякчас отримують запити від закладів вищої освіти щодо змістового наповнення і оформлення документів про освіту і додатків до них. Тільки протягом 2017 року фахівцями центру оброблено близько 80 тисяч документів про вищу освіту, близько 40% документів, виданих закладами вищої освіти у 2015-2018 рр. потребували заміни. Щороку фахівці Центру обробляють понад 1000 запитів від іноземних установ і обсяги документообігу невпинно зростають.

Некоректне оформлення документів про освіту закладами вищої освіти спричиняє додаткові фінансові витрати закладів вищої освіти і випускників, провокує конфліктні ситуації між заявниками та фахівцями Центру, випускниками та представниками закладів вищої освіти, призводить до скарг на Міністерство освіти і науки України, іміджевих та репутаційних втрат закладів вищої освіти, Міністерства освіти і науки та системи освіти України в цілому.

У зв’язку з цим фахівці Центру, використовуючи значний досвід практичної і аналітичної роботи, розробили зручні практичні рекомендації щодо змістового наповнення і оформлення документів про вищу освіту для фахівців закладів вищої освіти, відповідальних за підготовку документів про освіту.

Рекомендації, викладені у форматі інформативних презентацій, було апробовано під час двох семінарів Центру ENIC Ukraine (ДП "Інформаційно-іміджевий центр") на тему: «Оформлення українськими закладами вищої освіти документів про освіту: особливості та проблемні питання» за участі представників відповідних структурних підрозділів Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України і ДП «Інфоресурс» Міністерства освіти і науки України.

Запрошуємо фахівців закладів вищої освіти ознайомитися із рекомендаціями щодо змісту і оформлення документів про вищу освіту:

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся за телефоном: 044-484-64-25.

Також, звертаємо увагу представників закладів вищої освіти на особливості подання документів випускників-іноземців для проставлення апостиля.

ОНЛАЙН ВЕРИФІКАЦІЯ ОСВІТНІХ ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ПАРТНЕРІВ

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» пропонує додаткову послугу онлайн верифікації освітніх документів, отриманих в Україні, через партнерський портал DIGIFLOW. Перед замовленням рекомендуємо уточнити в організації, для якої Ви готуєте документи, який саме тип верифікації приймається до розгляду.

У результаті онлайн верифікації автентичність документів після перевірки спеціалістами Центру підтверджується або заперечується згенерованою на порталі електронною довідкою за місцем вимоги англійською мовою з унікальним літерно-цифровим ідентифікатором та QR кодом.

Послугою онлайн перевірки автентичності освітнього документа можуть скористатися власники освітніх документів або, за умови надання згоди на обробку персональних даних від власника, уповноважені представники власників, у тому числі організації з визнання іноземних кваліфікацій, роботодавці, кадрові агенції, скринінгові компанії та інші зацікавлені установи.

Для того, щоб отримати результат перевірки автентичності освітнього документа, необхідно перейти на портал за посиланням, зареєструватися та зробити лише 5 ПРОСТИХ КРОКІВ:

 1. Обрати Україну у переліку країн та ENIC Ukraine у переліку верифікаційних установ, зазначити заклад освіти, що видав освітній документ, форму навчання та тип освітнього документа.
 2. Заповнити пункти заявки. Вивантажити (тут або на партнерському порталі), заповнити та підписати згоду на обробку персональних даних. Завантажити скан-копії документів для верифікації та згоду на обробку персональних даних.
 3. Переглянути заповнену заявку та підтвердити замовлення.
 4. Обрати зручний спосіб оплати та сплатити за послугу онлайн.
 5. Дізнатися про результат у встановлені терміни у персональному кабінеті, завантажити та роздрукувати довідку про автентичність або неавтентичність освітнього документа.


Зауваги:

 • Термін надання послуги: 7-20 робочих днів.
 • Вартість згідно з ціновою політикою партнерів.
 • Незалежно від результату верифікації, позитивного або негативного, сплачені кошти за надану послугу не повертаються.
 • Кожний документ, для якого необхідно здійснити онлайн-верифікацію, вважається окремим документом (наприклад: диплом та додаток до диплома – два освітніх документа), по кожному з них формується окрема верифікаційна справа.
 • Для верифікації додатка до документа необхідно також завантажити головний документ, без якого додаток вважається недійсним.
 • З переліком документів, які підлягають верифікації, можна ознайомитися тут.

КОНТАКТИ 2

Чекаємо на Вас за адресою:

вул. В. Чорновола, 25, м. Київ, 01135

Поштова адреса:

01135, Україна, м. Київ, а/с 147

Тел.: +38 044 484 64 45; +38 044 484 64 95

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інші структурні підрозділи Центру:

Визнання іноземних документів про освіту (нострифікація)

Тел.: +38 044 486 20 43; +38 044 486 25 43

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://naric.in.ua

Вам буде зручно до нас дістатися:

Від станції метро «Вокзальна»- маршрутка № 558, 500

Від станції метро «Лук’янівська» - маршрутка № 558, 499, 597, 464, 500; тролейбус  № 19, 33

Зупинка: «Маршала Рибалка» або «ОХМАТДИТ»

Пішохідний маршрут від станції метро «Лук’янівська»

 Відстань – 1,3 км.

Орієнтовний час – 17-20 хв.

 Пішохідний маршрут від станції метро «Вокзальна»

 

Відстань – 1,8 км.

Орієнтовний час – 20-25 хв.