header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

АПОСТИЛЬ ДЛЯ ЗВО

Заклад вищої освіти, з урахуванням строків перебування іноземців в Україні на законних підставах, подає документи про освіту іноземців для проставлення апостиля до Міністерства освіти і науки України, для легалізації – до Міністерства закордонних справ України.

Легалізація документів про освіту та проставлення на них апостиля здійснюється представником закладу освіти у рік видачі документів про освіту у такій послідовності: спочатку проставлення апостиля, потім – легалізація.

Для подачі документів про освіту на процедуру апостилювання необхідно заповнити електронні заявки на особисту подачу документів в персональному кабінеті. Максимальна кількість документів в одній заявці – 40. Просимо попередньо узгодити день візиту представника ЗВО за телефонами: +38 044 484 64 45, 484 64 95 для зручності та оперативної обробки документів.

Перед поданням документів про освіту іноземців для легалізації, документи мають бути верифіковані Національним інформаційним центром академічної (зразок листа від ЗВО).

За додатковою інформацією звертайтеся до Міністерства освіти і науки України за контактним номером +38 044 481 32 79, а також до Національного інформаційного центру академічної мобільності: e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. +38 044 484 64 45.

Структура вищої освіти відповідно до чинного законодавства України.