header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

АПОСТИЛЬ ДЛЯ ЗВО

Централізована подача документів представниками ЗВО в умовах карантину та після його завершення (лист МОН)

Заклад вищої освіти, з урахуванням строків перебування іноземців в Україні на законних підставах, подає документи про освіту іноземців для проставлення апостиля до Міністерства освіти і науки України, для легалізації - до Міністерства закордонних справ України.

Легалізація документів про освіту та проставлення на них апостиля здійснюється представником закладу освіти у рік видачі документів про освіту у такій послідовності: спочатку проставлення апостиля, потім – легалізація.

Зверніть, будь ласка, увагу! До пакету документів ЗВО додає листи-клопотання на проставлення апостиля та здійснення легалізації. Листи оформлюються на фірмовому бланку навчального закладу за підписом ректора (проректора) та завірений гербовою печаткою. У листах від закладів вищої освіти зазначається перелік документів про освіту (ПІБ власника, назва, серія та номер документа про освіту, номер свідоцтва про визнання документа про попередню освіту, країна, для якої проставляється апостиль або штамп легалізації), а також інформація про підписанта документів про освіту (посада, прізвище та ініціали).

Для навчальних закладів медичного та фармацевтичного профілю на листі від ЗВО потрібно додатково отримати візу директора Центру міжнародних програм МОЗ України Фісуна Юрія Івановича (за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 9, тел. для довідок (044) 205-48-09, Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика). Документи про освіту інших навчальних закладів перевіряються за змістом та оформленням в управлінні міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОНу (пр. Перемоги, 10, тел. для довідок (044) 481-32-79).

Пропонуємо зразки листів від ЗВО для проставлення апостиля та легалізації освітніх документів іноземних студентів.

Для подачі документів необхідно заповнити електронні заявки на особисту подачу документів в персональному кабінеті. Максимальна кількість документів в одній заявці - 40. Просимо попередньо узгодити день візиту представника ЗВО за телефонами: (044) 484-64-45, (044) 484-64-95 для зручності та оперативної обробки документів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Міністерства освіти і науки України за контактним номером (044) 481-32-79, а також до Національного центру академічної мобільності: e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (044) 484-64-45.

Опис документів про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатків до них, академічної довідки