header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Для подачі з візитом в офіс необхідно: 

1. Підготувати пакет документів. З метою прискорити процес подачі документів рекомендуємо заздалегідь заповнити заяву в Персональному кабінеті. Якщо це незручно для Вас, роздрукуйте і заповніть форму заяви.

Зверніть увагу: заповнюючи заяву в графі «має право отримати», вкажіть особу або декілька осіб, які матимуть право отримати подані Вами документи.

2. Прийти з підготовленим пакетом документів до нашого офісу у приймальні години. В особи, яка подає документи, мають бути з собою паспорт та ідентифікаційний код для оплати квитанцій.

3. При особистій подачі документів на термінову обробку спеціаліст у Вашій присутності визначить, чи потрібно надсилати запит до навчального закладу або іншої установи для отримання додаткової інформації чи роз’яснень. Від цього залежатимуть можливі терміни обробки Ваших документів.

4. Після того, як Ви вирішите, які терміни Вас влаштовують, Ви отримаєте квитанції на сплату згідно з розцінками, а також документ, за яким зможете отримати Ваші документи.

5. Принести сплачені квитанції, отримати відмітку про здійснення оплати. Після цього Ваші документи опрацьовуються.

Для дистанційної подачі документів необхідно:

1. Зареєструвати Персональний кабінет.

2. Створити заявку на дистанційну подачу документів. Дотримуючись інструкцій, заповнити в заявці необхідні поля. Якщо під час заповнення заявки у Вас виникнуть запитання, Ви одразу зможете поставити їх нашому оператору. А отримавши відповідь, продовжити заповнення. Є можливість також замовити додаткові послуги, а саме: довідки, пакет на організацію з визнання кваліфікацій тощо.

3. Відправити заявку нашому оператору. Протягом 1-3 робочих днів Ви отримаєте відповідь від оператора щодо можливих термінів обробки Ваших документів, а також правильності оформлення заявки.

4. Обрати терміни, які Вас влаштовують, роздрукувати і підписати заяву на послуги.

5. Роздрукувати платіжні документи і оплатити замовлення.

6. Сформувати пакет для відправки: оригінали документів для апостилювання, підписану заяву, оригінал платіжного документа. Відправити пакет обраною Вами кур’єрською службою на нашу поштову адресу.

7. Отримавши Ваші документи для проставлення апостиля, ми обов’язково повідомимо Вас про це. Робота з документами розпочнеться наступного дня після їх отримання.