header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Міжнародна відправка замовлень доступна

Шановні клієнти!

З початком збройної агресії рф проти України, 24 лютого, життя кожного із нас змінилося непередбачуваним до того чином. Розуміючи, що чимало наших клієнтів змушені були неочікувано виїхати за межі України, ми намагалися допомогти кожному та відправити замовлення визначеному представнику в Україні для подальшої відправки за кордон. Міжнародні відправлення були недоступні, оскільки служби доставки або призупинили роботу в Україні або змінили протоколи роботи. Наразі ми готові запропонувати послугу організації міжнародного відправлення Вашого замовлення за кордон за допомогою кур’єрської служби «Нова Пошта Глобал».

Послуга організації міжнародної відправки на час воєнного стану доступна як для замовлень, прийнятих до 24 лютого 2022 року, так і для нових замовлень. Послуга замовляється і сплачується окремо після готовності вашого пакета документів. Детальніше>>

Послуга дистанційної подачі документів (без візиту в офіс) та організації кур’єрської доставки по Україні доступні й надаються за звичайними протоколами.