header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Наш офіс змінив адресу!

Шановні відвідувачі!

Раді повідомити, що 20.09.2017-25.09.2017  ДП «Інформаційно-іміджевий центр» переїжджає до іншого приміщення за адресою: вул. Чорновола, 25, м. Київ. Це дозволить підвищити якість обслуговування та створити для Вас більш комфортні умови.

Детальніше...

Увага! Пікове сезонне навантаження!

Детальніше...

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

Детальніше...

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Путь на сайте

ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ

Ми пропонуємо два варіанти подачі документів на Ваш вибір:

  1. документи можна передати нам кур’єрською службою і в такий же спосіб отримати від нас документи з апостилем. Читайте детальну інформацію про апостиль без візиту в офіс та про дистанційну подачу документів через Персональний кабінет;
  2. документи можна подати в нашому офісі особисто за адресою: місто Київ, вул. Павловська, 26/41 у години прийому. Рекомендуємо перед візитом заповнити заяву на особисту подачу в Персональному кабінеті, так Ви зекономите свій час. Після подачі документів у своєму Персональному кабінеті Ви зможете перевіряти статус обробки документів. Оформити заяву Ви також можете в нашому офісі через інформаційні кіоски або скористатися допомогою нашого оператора.

Прийом документів для проставлення Апостиля здійснюється до 13.00 незалежно від часу реєстрації.

З метою прискорення роботи Центру наполегливо просимо заздалегідь заповнювати заявку на особисту подачу документів в розділі «Персональний кабінет», попередньо здійснивши реєстрацію на нашому сайті. 

Дякуємо за розуміння!