header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Технічні роботи на сайті!

Шановні відвідувачі!

На нашому сайті проводяться планові технічні роботи в період з 15 травня до 5 червня 2017 року. Час проведення робіт: вихідні дні (субота та неділя), а також з 19.00 до 00.00 за київським часом у робочі дні. У зв’язку із цим розділ «Персональний кабінет» на нашому сайті може працювати  нестабільно або бути недоступним.

Детальніше...

Увага! Тимчасове обмеження функціонування ЄДЕБО

Шановні відвідувачі!

У період з 20.05.2017 до 12.06.2017 (включно) доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) буде тимчасово зупинений, що пов'язано зі здійсненням технічних заходів в ЄДЕБО.

Детальніше...

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

Детальніше...

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Путь на сайте

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» намагається максимально полегшити процес підготовки документів, необхідних Вам для продовження навчання або роботи за кордоном. Якщо у Вас немає довіреної особи в Україні, а Вам необхідно легалізувати документи про освіту, ми спробуємо Вам допомогти. Для цього ми запроваджуємо низку додаткових послуг, що не є нашим основним напрямом роботи, але процедура підготовки пакету документів буде для Вас спрощеною. 

У багатьох країнах існують центри з визнання кваліфікацій. У США та Канаді такою організацією є World Education Services (WES), у Новій Зеландії – New Zealand Qualifications Authority (NZQA), та подібні організації в інших країнах. У кожної з них існують власні вимоги до переліку документів і окрема процедура їх перевірки. У процесі перевірки WES може направити запит до Міністерства і вимагати, щоб відповідь на нього надійшла безпосередньо з Міністерства освіти і науки України в конверті, запечатаному печаткою Міністерства. На жаль, Міністерство не має відповідних організаційних, технічних і матеріальних можливостей обробляти такі запити. Тому ця робота доручена нашому Центру. Ви можете дізнатися про наповнення пакетів для США та Канади.

Інформацію щодо вартості додаткових послуг ви можете знайти у розділі Вартість і терміни.