header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Приєднання Бразилії до Гаазької конвенції

Детальніше...

Відправка готових документів через FedEx

Перед оформленням міжнародного відправлення кур’єрською службою FedEx з адреси ДП «Інформаційно-іміджевий центр» просимо ознайомитися з наведеною інформацією.

Детальніше...

Невизнані іноземні освітні установи

Інформація стане в пригоді абітурієнтам і спеціалістам з визнання іноземних кваліфікацій.

Докладніше...

Путь на сайте

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» намагається максимально полегшити процес підготовки документів, необхідних Вам для продовження навчання або роботи за кордоном. Якщо у Вас немає довіреної особи в Україні, а Вам необхідно легалізувати документи про освіту, ми спробуємо Вам допомогти. Для цього ми запроваджуємо низку додаткових послуг, що не є нашим основним напрямом роботи, але процедура підготовки пакету документів буде для Вас спрощеною. 

Перелік додаткових послуг:

  • переклад з нотаріальним завіренням;
  • другий апостиль Міністерства юстиції України;
  • витребування архівних довідок;
  • верифікація документів та оформлення пакетів документів для іноземних центрів з визнання кваліфікацій.

У багатьох країнах існують центри з визнання кваліфікацій. У США та Канаді такою організацією є World Education Services (WES), у Новій Зеландії – New Zealand Qualifications Authority (NZQA), та подібні організації в інших країнах. У кожної з них існують власні вимоги до переліку документів і окрема процедура їх перевірки. У процесі перевірки WES може направити запит до Міністерства і вимагати, щоб відповідь на нього надійшла безпосередньо з Міністерства освіти і науки України в конверті, запечатаному печаткою Міністерства. На жаль, Міністерство не має відповідних організаційних, технічних і матеріальних можливостей обробляти такі запити. Тому ця робота доручена нашому Центру. Ви можете дізнатися про наповнення пакетів для США та Канади.

Інформацію щодо вартості додаткових послуг ви можете знайти у розділі Вартість і терміни.