header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Технічні роботи на сайті!

Шановні відвідувачі!

На нашому сайті проводяться планові технічні роботи в період з 15 травня до 5 червня 2017 року. Час проведення робіт: вихідні дні (субота та неділя), а також з 19.00 до 00.00 за київським часом у робочі дні. У зв’язку із цим розділ «Персональний кабінет» на нашому сайті може працювати  нестабільно або бути недоступним.

Детальніше...

Увага! Тимчасове обмеження функціонування ЄДЕБО

Шановні відвідувачі!

У період з 20.05.2017 до 12.06.2017 (включно) доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) буде тимчасово зупинений, що пов'язано зі здійсненням технічних заходів в ЄДЕБО.

Детальніше...

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

Детальніше...

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Путь на сайте

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

До Центру ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр) багаторазово звертались громадяни та представники навчальних закладів з проханням роз’яснити питання, що стосуються оформлення дублікатів українських документів про освіту. На жаль, кількість некоректно оформлених українськими ВНЗ документів значно збільшилась. Такі документи не можуть бути засвідчені апостилем або консульською легалізацією для виведення в міжнародний обіг. Використання за кордоном некоректно оформлених документів про освіту може призвести до виникнення труднощів під час їхнього визнання іноземними компетентними органами. Центр ENIC Ukraine звернувся до Департаменту вищої освіти МОН з проханням уточнити питання, що стосуються оформлення дублікатів документів про вищу освіту. В офіційному листі були надані роз’яснення  щодо мови заповнення дублікатів, перекладу оригіналу документа, бланків документів та інші.

Нагадуємо! За коректне і вчасне оформлення документів про освіту та їх дублікатів відповідальність несе ВНЗ.

Офіційна відповідь Департаменту вищої освіти МОН