header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Технічні роботи на сайті!

Шановні відвідувачі!

На нашому сайті проводяться планові технічні роботи в період з 15 травня до 5 червня 2017 року. Час проведення робіт: вихідні дні (субота та неділя), а також з 19.00 до 00.00 за київським часом у робочі дні. У зв’язку із цим розділ «Персональний кабінет» на нашому сайті може працювати  нестабільно або бути недоступним.

Детальніше...

Увага! Тимчасове обмеження функціонування ЄДЕБО

Шановні відвідувачі!

У період з 20.05.2017 до 12.06.2017 (включно) доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) буде тимчасово зупинений, що пов'язано зі здійсненням технічних заходів в ЄДЕБО.

Детальніше...

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

Детальніше...

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Путь на сайте

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Увага! Згідно з повідомленням Посольства України в Королівстві Нідерландів Україною було висловлено заперечення щодо приєднання Косово до Конвенції 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів 1961 року. Тому ця Конвенція не застосовується у відносинах між Україною та Косово. Апостиль на документах для використання на території Косово не проставляється.

Варто звернути увагу, що за повідомленням Міністерства закордонних справ України, Україна не визнала незалежність самопроголошеної Республіки Косово та вважає її адміністративною одиницею Республіки Сербія – Автономним краєм Косово і Метохія.