header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Поновлення роботи офісу в Києві

Любі українці і друзі України!

Наша команда радо повідомляє про поновлення роботи нашого офісу.

З 21 березня 2022 року наші фахівці видаватимуть готові документи в офісі за графіком: понеділок - п’ятниця з 11.00 до 16.00 та прийматимуть документи за графіком: понеділок - четвер з 10.30 до 13.00 (з врахуванням безпекової ситуації в Києві та режиму комендантського часу).

Від самого початку віроломного російського вторгнення на наші рідні терени ми всі наполегливо працюємо аби попри надважкі обставини життя продовжувалося, і кожний на своєму місці, в межах своєї компетенції і покликання, віддано і ефективно працював заради миру, заради нашої перемоги, заради безперервності важливих аспектів мирного життя у надважких, мінливих і непередбачуваних умовах повномасштабної війни.

Наш обов’язок - забезпечити максимально відкритий доступ наших громадян і всіх власників українських кваліфікацій до продовження освіти і до ринку праці у нашій рідній країні та у будь-якому куточку світу, без перешкод і обмежень.

Ми віримо, що кожен учень, студент, науковець, фахівець зможе повернутися у мирну Україну або вільно подорожувати світом зараз і після того, як переможемо, докладати всіх зусиль до відновлення і зміцнення нашої вільної квітучої країни.

Ми не маємо жодного сумніву, що перемога буде за нами, за правдою, за справедливістю, за добром і світлом.

Чекаємо на вас і бажаємо всім нам мирного неба і перемоги.

Слава Україні!