header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Новини

Технічні роботи на сайті!

Шановні відвідувачі!

На нашому сайті проводяться планові технічні роботи в період з 15 травня до 5 червня 2017 року. Час проведення робіт: вихідні дні (субота та неділя), а також з 19.00 до 00.00 за київським часом у робочі дні. У зв’язку із цим розділ «Персональний кабінет» на нашому сайті може працювати  нестабільно або бути недоступним.

Детальніше...

Увага! Тимчасове обмеження функціонування ЄДЕБО

Шановні відвідувачі!

У період з 20.05.2017 до 12.06.2017 (включно) доступ користувачів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) буде тимчасово зупинений, що пов'язано зі здійсненням технічних заходів в ЄДЕБО.

Детальніше...

Оформлення дублікатів документів про вищу освіту

Детальніше...

Гаазька Конвенція не застосовується у відносинах України і Косово

Детальніше...

Неналежне оформлення дипломів та необхідність їх заміни

Детальніше...

Путь на сайте

Приєднання Бразилії до Гаазької конвенції

З 14 серпня 2016 р., вступає в силу юридичний акт приєднання Федеративної Республіки Бразилії до Гаазької конвенції від 05 жовтня 1961 р., яка відміняє вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Відтак спрощується міжнародний офіційний документообіг між Бразилією та іншими 111 країнами світу, які вже приєдналися до Конвенції раніше. 

Це, перш за все, стосується проставлення штампу «апостиль» на нотаріальних документах, свідоцтвах про освіту та цивільний стан, різного роду сертифікатах та іншого.

Тепер основним координатором та регулятором застосування Гаазької конвенції від 05 жовтня 1961 р. у Бразилії призначається Національна рада юстиції (НРЮ). Компетентними властями для проставлення апостилю на території Бразилії є 15 тис. нотаріальних контор.

Буде запроваджена система електронного апостилювання. Документ друкується на спеціальному папері, який виготовляється на Монетному дворі Бразилії та матиме спеціальний код, який дозволяє перевірити через Інтернет автентичність апостилю та його зв'язок з апостильованим документом. Разом із запровадженням апостилю зберігається система легалізації документів у центральному апараті МЗС, регіональних представництвах та закордонних дипломатичних установах Бразилії. Апостилі, оформлені країнами-сторонами Гаазької конвенції до 14 серпня 2016р., мають силу на території Бразилії.

Міністерство освіти і науки України приймає освітні документи до проставлення апостиля для їх подальшого використання на території Федеральної Республіки Бразилія.

2016