header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

Надання дистанційних послуг в умовах карантину

Ми піклуємося про ваше здоров’я та здоров’я наших співробітників. Отже, протягом дії протиепідемічних заходів на території міста Києва (Протокол засідання Постійної комісії КМДА з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №9 від 11.03.2020) ми також запроваджуємо додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусної інфекції (Накази керівника підприємства від 12.03.2020 та від 16.03.2020).

1. Прийом відвідувачів та документів в офісі призупиняється з 17 березня 2020 року. Просимо відтермінувати подачу ваших документів до стабілізації загальної ситуації. За інформацію про відновлення прийому слідкуйте на нашому сайті.

2. Документи можна подати онлайн без візиту до нашого офісу. Для тих заявників в Україні, які не можуть чекати закінчення карантинних заходів, підприємство тимчасово вводить окремий формат подачі документів онлайн за мінімальною ціною. Для використання цієї можливості зареєструйте Персональний кабінет, створіть заявку на дистанційну подачу та дотримуйтеся інструкцій нашого фахівця у ПК. Відправити та отримати документи ви зможете кур’єрською службою по Україні.

Вартість такої форми подачі дорівнює вартості на основному прийомі + 60 грн. за одну послугу (апостиль, довідка, пакет для WES тощо) без врахування вартості послуг кур’єрської служби.

3. Видача документів. Пропонуємо отримати раніше подані документи кур’єрською службою. Для цього повідомте номер заявки, адресу, ПІБ і мобільний телефон одержувача нашим спеціалістам на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Терміни обробки документів можуть подовжуватися через введення карантинних заходів установами, з якими Центр контактує для перевірки та обробки ваших документів.

5. Консультацію наших спеціалістів можна отримати онлайн. Надсилайте ваші запитання на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Команда і керівництво Центру робить все можливе, щоб зберегти для вас можливість отримання наших сервісів в повному обсязі, вчасно та безпечно і бажає всім міцного здоров’я та гарного настрою!